ЭлектроАрсенал

Помилка
  • Plugin mavikThumbnails needs library GD2


Про нас

e-mail Друк

ТОВ «ЕлектроАрсенал» входить до холдингу, серед яких ТОВ «ПОЛІКОР» і ТОВ «Черкаська Електротехнічна компанія» і є виробником електротехнічного обладнання. Завод володіє власною науковою базою, виробничими потужностями, досвідом роботи в галузі високовольтного обладнання та електротехнічного машинобудування.

2005 року наше підприємство успішно працює на ринку високовольтної продукції, поставляючи обладнання по Україні і в країни ближнього зарубіжжя. Спеціалізуємося на проектуванні і виготовленні низьковольтних комплектних пристроїв до 1000 В (ПКУ), комплектних трансформаторних підстанцій (КТП), розподільних пунктів (РП), виконанню повного комплексу електромонтажних робіт.

З 2006 року ведеться серійне виробництво приладу для виявлення крадіжок електричної енергії власної розробки ПВ-02Б, що підтверджено патентом на корисну модель. Крім цього, постійно ведеться вдосконалення конструкції приладу і розробка нових приладів - безконтактного покажчика напруги до 35 кВ і приладу для виявлення дефектів обмоток електричних машин.

У 2006 році за участі у низці проектів з впровадження енергозберігаючих технологій колектив підприємства і його керівник - Корсун І.В. були номіновані на звання "Лідер паливно-енергетичного комплексу України".

З 2008 року наша компанія освоїла випуск цілої гами професійного обладнання для перемотування кабелів, проводів різних перетинів, тросів а також різного устаткування для довгомірних виробів - плівок, фольги, паперу, стрейч-плівки, тканин і тд. Всі верстати оснащуються електронними лічильниками власної розробки.

Широкий асортимент продукції, що випускається, її конкурентоспроможність, якість і надійність роботи в заданих кліматичних умовах, а також постійне оновлення модельного ряду новими поліпшеними зразками дозволяють нам вирішувати завдання, поставлені клієнтами, в стислі терміни і c високою якістю.

Серед самостійно розроблених, протестованих і випускаються нами виробів особливе місце займають пристосування для виконання електромонтажних робіт: ролики для прокладки кабельних трас, пристрої натягу кабелів і проводів, серія пристроїв для зрощування жил сталеалюміневих і алюмінієвих голих проводів і багато іншого. Серія цих виробів постійно розширюється завдяки тісній взаємодії з монтажними організаціями України та країн СНД.

Власна інфраструктура, сучасна виробнича база, кадровий потенціал, проектно-конструкторське бюро, електротехнічна лабораторія, дозволяють максимально повно задовольняти запити внутрішнього ринку, базуючись на вимогах споживачів і умовах державних стандартів. Це підтверджено Дипломом лауреата всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» 2009 року.

Наше обладнання поставляється і успішно працює на ГЕС, в Обленерго та РЕСах, на великих промислових підприємствах і кабельних заводах, у торговельних організаціях і на складах по Україні, Росії, Грузії, Молдові та Білорусії.

Дякуємо за проявлений інтерес до продукції нашої компанії, за ефективну і взаємовигідну співпрацю.