ЭлектроАрсенал


Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Верстати для зняття ізоляції - ефективність і комфорт електротехнічних робіт

e-mail Друк

Верстати для зняття ізоляції - ефективність і комфорт електротехнічних робіт

Зняття ізоляції, обрізка та зачистка проводів є невід'ємною частиною будь-якої роботи, яка так чи інакше пов'язана з електрикою. Сюди входять різноманітні підключення та з'єднання проводів, електромонтажні роботи. Від швидкості і якості зняття ізоляції, а також зачистки дроту залежить безпосередньо і швидкість та якість самої роботи.

Зачистку дроти і зняття ізоляції можна проводити різними способами, починаючи від ручного, і закінчуючи автоматизованим. Ручний спосіб полягає в тому, що ізоляція знімається за допомогою ріжучого пристрою. Недоліком даного методу є його тривалість і неефективність. При ручному знятті ізоляції є ризик пошкодити важливі жили кабелю, цей метод також є небезпечним. Якість зняття ізоляції також украй низька. У наш час такий спосіб використовують тільки непрофесійні працівники в основному в домашніх умовах, на підприємствах він не застосовується. Для зняття ізоляції також можна використовувати спеціальний ручний інструмент. У ньому є можливість налаштування діаметра кабелю і він забезпечує якісні зняття ізоляції і зачистку дроти. Цей метод підходить при невеликому обсязі роботи, коли кількість проводів є невеликим. При великих обсягах цей метод теж буде неефективним і зажадає значних зусиль.

Як же тоді зробити процес підготовки дроти більш швидким і комфортним? У цьому випадку відмінним рішенням стануть станки для зняття ізоляції. Ці пристрої забезпечать якісне зняття ізоляції без докладання якихось яких зусиль. Ви можете регулювати діаметр проводу, а також глибину оголяти ділянки. Оператор подає провід в приймальний пристрій, натискає на педаль і верстат виробляє зняття ізоляції.


Зараз випускаються різні модифікації даних верстатів, які мають різну потужність і розраховані на роботу з кабелями різних діаметрів. Компанія "ЕлектроАрсенал" також пропонує свої моделі цих пристроїв, які відрізняються компактність, надійність, якістю і простотою в обслуговуванні.