ЭлектроАрсенал

Помилка
  • Plugin mavikThumbnails needs library GD2

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Компенсація реактивної потужності с УКРП

e-mail Друк

Установки компенсації реактивної потужності - захист обладнання і підвищення якості електронергії

Компенсація реактивної потужності є дуже важливим процесом, який необхідно здійснювати в ланцюгах живлення електрообладнання. Вона здійснюється для регулювання напруги, а також дозволяє знизити втрати електроенергії. Для цих цілей активно використовуються установки компенсації реактивної потужності (УКРП). Щоб підтримувати необхідний рівень напруги у вузлах електроланцюзі реактивна споживана потужність повинна відповідати генерується потужності, також потрібно врахувати резерв потужності. Генерується потужність включає реактивну потужність, яку виробляють генератори електростанцій, а також реактивну складову компенсаційної установки, яку встановлюють в електроустановках, мережах живлення.
Компенсація дуже важлива в промислових ланцюгах електричного струму, де використовуються асинхронні електродвигуни. Без використання установок компенсації, коефіцієнт реактивної потужності досягає значення 0,7-0,75. Використання компенсації дає наступні переваги:

  • знижується навантаження на трансформатори, що значно продовжує термін їх служби;
  • на проводи та кабелі доводиться менше навантаження, що дозволяє зменшити перетин і заощадити кошти;
  • форма електроенергії менше спотворюється, що призводить до поліпшення її якості для споживачів;
  • знижується навантаження на апаратуру комутації, що також продовжує термін її служби;
  • знижуються витрати електроенергії;
  • компенсація потужності дозволяє уникнути штрафів за низьку якість електроенергії у зв'язку з низьким коефіцієнтом потужності.

Компанія "ЕлектроАрсенал" пропонує конденсаторні компенсаційні установки, які працюють в мережах низької напруги 0,4 кВ. Потужність виготовляються пристроїв - від 10 до 390 кВАр. Прилади призначені для мереж, де спостерігається малий рівень струмів верхніх гармонік. Пристрої мають хороший клас пиловологозахишенності, шафа збирається з листової сталі. модульність конструкції дозволяє легко і швидко провести монтаж або демонтаж установки. У комплекцію входять як вітчизняні так і зарубіжні пристрою. Особливістю є наявність автоматичного мікропроцесорного регулятора реактивної потужності, який може працювати в ручному або автоматичному режимах. Автоматичний режим передбачає мінімум втручання з боку оператора, при цьому пристрій проводить всі необхідні дії по компенсації. У ручному режимі доступно довільне керування потужністю. при необхідності регулятор можна запрограмувати відповідно з виробничими потребами. Присутні захисту від перегріву, при струмі перевантаження, від коливань напруги і при появі струмів високих гармонік.

Пристрої компенсації реактивної потужності дозволять Вам захистити дороге обладнання, уникнути непотрібних штрафів, отримати економічну вигоду від зниження витрат електроенергії. Простий монтаж, надійність, ефективність, можливість програмування, робота в автоматичному режимі - всі ці переваги роблять пристрої компенсації потужності дуже популярними, зараз їх активно використовують на багатьох підприємствах і фірмах, де є електродвигуни а також інші силові агрегати.