10 супер продуктів для швидкого зростання волосся

Багато дівчат люблять експериментувати зі своєю зовнішністю, а зокрема – з волоссям. Пряме волосся накрутити, кучеряве – випрямити, довге відрізати, а коротке – відрощувати. А якщо ти вирішила відростити волосся, доповни свій раціон цими супер-фудами від блогу https://sunduk-pub.kiev.ua/ і процес піде швидше.

  1. Червоне м’ясо

У червоному м’ясі багато заліза, яке потрібне для здоров’я. При нестачі гемоглобіну коріння волосся гірше забезпечується поживними речовинами і киснем, а значить і росте повільніше.

  1. Сочевиця

Якщо ти не любиш червоного м’яса або ти дотримуєшся вегатеріанства – заміни його сочевицею. Вона багата на вітаміни, білком і залізом.

10 супер продуктів для швидкого зростання волосся

      3. яйця

Яйця багаті біотином – водорозчинним вітаміном групи В, необхідним для краси та здоров’я, блискучого волосся, міцних нігтів та гладкої шкіри.

  1. Виноград

Виноград містить антиоксиданти, що покращують циркуляцію крові, сприяючи зростанню волосся. Виноград і смачний та корисний! Користь він приносить навіть у вигляді маски – сік одного грона змішати з ложкою оливкової олії та ложкою меду. Нанести на 20 хвилин|мінути|, потримати під шапочкою і змити. Повторювати раз на тиждень та насолоджуватися результатом.

  1. Насіння соняшнику

Насіння цієї сонячної квітки багате вітаміном D, ненасиченими жирними кислотами, фосфором, калієм і вітаміном Е. Вони допомагають клітинам волосяного фолікула насититися киснем.

10 супер продуктів для швидкого зростання волосся

  1. Батат

Батат – солодка картопля містить вітамін А, що покращує циркуляцію крові та поживних речовин в організмі.

  1. Полуниця

У полуничці вітаміну С приблизно стільки ж, як у лимоні. Саме ця речовина допомагає організму виробляти колаген, від якого залежить здоров’я та стан шкіри та волосся.

  1. Нут

Традиційний інгредієнт плову, відомий як турецький горох, містить кремній, фолієву кислоту та залізо, так необхідні для краси та здоров’я жінки.

10 супер продуктів для швидкого зростання волосся

  1. Брокколі

В даному випадку броколі хороша тим, що містить кальцій. А він бере участь у освіті кератину, який є найважливішим будівельним компонентом для волосся.

  1. Горіхи

Жирні кислоти і найважливіший набір мікроелементів допомагають волоссю рости сильним і еластичним.