ЭлектроАрсенал


Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Електронний лічильник - допомога в перемотці матеріалів

e-mail Друк

Електронний лічильник - допомога в перемотці матеріалів

Лічильник імпульсів є ключовим елементом сучасної перемотувальної системи. Він застосовується для підсумовування або віднімання вхідних імпульсів. Залежно від встановлених налаштувань, сума імпульсів множиться на встановлений множник і переводиться в необхідні фізичні величини. Фірмою ЕлектроАрсенал випускаються різні модифікації лічильників імпульсів, які можуть працювати з Інкрементальним енкодером типу ЕН-1. Всі пристрої можна самостійно програмувати відповідно з виробничими потребами. Програмується практично будь-який параметр, що значно розширює функціонал лічильника. Можна задати кількість імпульсів, після якого буде лунати сповіщає звуковий сигнал. Ця функція буде дуже корисною в перемотуванні матеріалу і це дозволить сигналізувати оператора про швидке закінчення перемотувального циклу.

Чим же все-таки електронний лічильник краще механічного аналога? Основною перевагою є можливість програмування лічильника, настройка множника для перерахунку параметра в різні фізичні величини, наявність звукового сигналу, який може оповістити про закінчення циклу. Пристрій відрізняється своєю універсальністю і може працювати з будь-яким датчиком. Це може бути активний датчик, який вимагає додаткового живлення або ж герконовий контакт. Лічильник може здійснювати харчування активного датчика, що надає додаткові зручності.

На лічильнику знаходяться 2 імпульсних входи. Залежно від чергування входять імпульсів пристрій проводить підсумовування або віднімання розрахункового показника. Завдяки своїй універсальності Ви можете підраховувати вироби на конвеєрі і подавати керуючий сигнал на виконавчий механізм, рахувати кількість витків в перемотувальних верстатах, вважати що заходить у приміщення персонал.

Використання електронних лічильників імпульсів зробить процес перемотування матеріалу більш ефективним. Можливість сигналізації забезпечить додаткову безпеку процеси і знизить ризик виникнення аварійної ситуації. Універсальність і можливість програмування підвищать рівень автоматизації системи в цілому, дадуть можливість дистанційно керувати процесом. Пристрій простий в обслуговуванні, характеризується простим монтажем і компактними розмірами. Воно стане оптимальним рішенням для реалізації перемотувальної системи.