Google переходить на Android в Індії

Близько 97 відсотків майже 600 мільйонів смартфонів в Індії працюють на Android, детальніше на порталі tdazovcable.kiev.ua.

Google заявив, що дозволить виробникам пристроїв в Індії ліцензувати свої окремі програми для попередньої установки та дозволить користувачам вибирати свою пошукову систему за умовчанням, оголосивши про радикальні зміни у способі просування своєї системи Android дасть можливість.

Цей крок було зроблено після того, як минулого тижня Верховний суд країни залишив у силі жорсткі антимонопольні вимоги, відхиливши позов Google проти ухвали Комісії з конкуренції Індії, в якій говорилося, що компанія порушила своє становище на ринку. наказав йому змінити те, як він продає свою систему Android на ключовому ринку.

Google переходить на Android в Індії

Google також внесла деякі зміни, пов’язані зі своєю системою виставлення рахунків у додатках, яка нещодавно була в центрі іншої індійської антимонопольної постанови, в якій було встановлено, що компанія вдавалася до антиконкурентної практики, обмежуючи використання сторонніх виставок рахунків або платежів. послуги з обробки. було знайдено прикріпленим.

Google був стурбований рішенням Індії про Android, оскільки директива вважалася більш всеосяжною за історичне рішення Європейської комісії 2018 року проти операційної системи.

За оцінками Counterpoint Research, близько 97 відсотків із 600 мільйонів смартфонів в Індії працюють на Android, тоді як у Європі 75 відсотків із 550 мільйонів смартфонів працюють на системі смартфонів.

У жовтні CCI ухвалив, що компанія Google, що належить Alphabet Inc, скористалася своїм домінуючим становищем в Android, і попросила її зняти обмеження для виробників пристроїв, у тому числі обмеження щодо попередньої установки додатків і забезпечення ексклюзивності пошуку. . Він також оштрафував Google на 161 мільйон доларів.

Google звернувся до Верховного суду, сподіваючись зупинити виконання вказівок CCI, попередивши, що розвиток його екосистеми Android буде зупинено. Він заявив, що буде змушений внести зміни до угод з більш ніж 1100 виробниками пристроїв та тисячами розробників додатків, якщо директива набуде чинності.

Google переходить на Android в Індії

Але Верховний суд відмовився блокувати напрямки, як того вимагав Google. Суд також заявив, що суд нижчої інстанції, де Google вперше заперечив директиви Android, може продовжити розгляд апеляції компанії і має ухвалити рішення до 31 березня.

Американський пошуковий гігант також заявив, що оновлює вимоги сумісності з Android, щоб зробити зміни для партнерів, які створюють несумісні варіанти Android.

У Європі Google було оштрафовано Комісією за накладення незаконного обмеження на виробників мобільних пристроїв Android. Google, як і раніше, оскаржує рекордний штраф у розмірі 4,3 мільярда доларів у цій справі.

Що стосується виставлення рахунків у програмах, Google заявила, що з наступного місяця почне пропонувати користувачам можливість вибору оплати для всіх програм та ігор, що дозволить розробникам реєструватися в Google при покупці цифрового контенту в програмах допоможе у наданні можливості вибору альтернативної системи.